Basketbol Sahası Maliyeti

ANAHTAR TESLİMİ BASKETBOL SAHASI YAPIYORUZ.

Yapılacak olan bir basketbol sahasının fiyatlandırılması uygulamada kullanılacak malzemelere göre değişir.Örneğin dikmeler 60*60 lık 3mt lik olabilir veya 76*76 lık 3mt olabilir.Yataylar 60*60 lık 2mt veya 48*48 lik 2mt olabilir.Fakat kullanılacalk olan fens teli 50*50 3.5 milim galveniz üstü PVS kaplı teldir.Bu fens teli basketbol sahası yapımında kullanılan standart malzemelerdir.

22 Responses to “Basketbol Sahası Maliyeti”

 1. MÜCAHİT diyor ki:

  basket sahası 13*24mt tabanına 15cm beton,üzerine mastik asfalt dökerek direklerini 80′lik boru fens telinide 50*50*3,5 pvc kaplı telden yapmak istiyoruz bunun bize maliyeti ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim

 2. rose diyor ki:

  basketbol sahası için gerekli malzemeler ve malzemelirn fiyatlarını ve toplam maliyeti olarak çıkartabilirmisiniz çok acele cvp verirseniz sevinirim. teşekkürler

 3. aytac Durmuş diyor ki:

  Basket sahası için gerekli malzemeler ve maliyetini açıklarmısınız, standart ları nelerdir bilgi veriremisiniz

 4. ayca diyor ki:

  basketbol sahasının uzunluk ölçülerini istiyorum

  beden hocası:”eger basket sasının ölçüsü 10 a
  5 se ama siz gidip 15 e 10 yaparsanız sizi hem onbeş hemde on defa çarparım dedi

  lütfen doğru ölçüler olsun

 5. SEMA diyor ki:

  mailyet ne kadaR ?

 6. arzu diyor ki:

  Basketbol sahası için gerekli malzemeler ve malzemelerin fiyatlarını ve toplam maliyetini çıkartabilirmisiniz çok acele cevap bekliyorum hemen cevaplandırırsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

 7. morgana diyor ki:

  UHDHDPSTRSO8YWQDGAYUHGKASHVÖsŞ

 8. ibraHİM diyor ki:

  bana çok acil basketbol sahasının maliyetinin ne kadar olduğu bilgisi lazım biraz yardııııııııııııımmmmmmmmmmm

 9. özkan diyor ki:

  lütfen bir basketbol sahası yapımında gerekli malzeler nelerdir? ve kaç liradır… açıklayınız…. çok acil………..hemen ne olur

 10. avril diyor ki:

  basketbol sahası için gerekli malzemeleri söylermisiniz!!!

 11. avril diyor ki:

  çok ama çok acelee!!!

 12. özkan diyor ki:

  lütfen spor salonu yapılrken neler gerekir?kaç liradır

 13. aysel diyor ki:

  okulumuzda bir basketbol sahası yapılacak. bubun için bir maliyet çıkarmanızı istiyorum ayrıntılı bir şekilde gönderirseniz sevinirim.
  çok acil.

 14. ikomis diyor ki:

  Basketbol sahası yapmak için ne kadar (m3) beton kullanılır bilgi verebilir misiniz

 15. KAAN diyor ki:

  basketbol sahası için gerekli malzemeler ve malzemelirn fiyatlarını ve toplam maliyeti olarak çıkartabilirmisiniz .teşekkürler.proje ödevi.

 16. mert diyor ki:

  lütfen bana basketbol sahası için gerekli malzemeler ve gerekli fiyatlaı yazarmısınız çok lazım çabuk olursanız sevinirim.

 17. duygu diyor ki:

  okulumuza 30m*17m ölçülerinda basketbol sahası yaptırmak istiyoruz bunun için bir teklif verebilirmisiniz toplam maliyet ne olur şimdiden teşekkürler

 18. ömer diyor ki:

  18*30 ebadında EPDM kaplı 50*50*3.5m PVS kaplı fens teli cevreli basket potası dahil anahtar teslimi bir basket sahasının yaklaşık maliyeti ne olur .teklif verebilirmisiniz.

 19. Osman diyor ki:

  36×18 ölçülerinde zemini 12mm. SBR rulo veya dökme+2 kat akrilik boya ile kaplı,direkleri 80′lik boru, fens teli ise 50*50*3,5 pvc kaplı telden oluşan ve ortasında voleybol direkleri ve filesinin olduğu bir basketbol sahasının ayrıntılı maliyetini proforma fatura ile gönderirseniz seviniriz.

 20. burhan diyor ki:

  basket bol sahasının mali yeti 8,500 milyar

 21. deniz diyor ki:

  yapacağımız proje ödevi için bir basket sahası yapımında hangi malzemeler kullanılır ,malzemeler nereden ve kaç liraya alınır ,maliyet hesabı ve raporu gibi bilgiler lazım bu konuda bize yardımcı olursanız çok seviniriz. şimdiden çok teşekkürler. (okulumuz pendik orhan sinan hamzaoğlu ilköğretim okulu.)

 22. Şakir GÖKTAŞ diyor ki:

  Okulumuzun bahçesine 28×15 m2 ölçülerinnde basketbol sahası yaptırmak istiyoruz.Zemnnde beton var.Üzerine kauçuk kaplama ve etrafına 5 m yüksekliğinde tel çektirmek istiyoruz.Paramız hazıır.Maliyetini öğrenmek istiyoruz

Trackbacks/Pingbacks


Sorun - Cevaplayalım